כסא משרדי אורטופדי

עבודה משרדית היא עבודה לא קלה כפי שחושבים רבים. היא עבודה שעות רבות אל מול מחשב, עבודה שיכולה לעיתים להיות בסביבה של רעש, עבודה שגורמת לנו לאמץ את העיניים שלנו ובעיקר, את הגב והצוואר שלנו. יש היום יותר ויותר אנשים שעובדים בעבודה משרדית, עבודה שעות ארוכות בישיבה ולא נותנים על כך את הדעת. הם קונים את המחשב הטוב ביותר עבורם, מתאבזרים במדפסת, סורק משוכלל, שולחן עמידה יפה וכמובן איך לא, מכונת קפה (שתמיד טוב שיש), אך הם שמים בצד את הבריאות שלהם. הם לא חושבים שמהישיבה הארוכה הזו הם עלולים לצאת עם נזקים.

Mirus

2,680 ₪

Mirus Plus

3,465 ₪

Ergohuman

3,850 ₪

אז כן! ישיבה ארוכה מול מחשב, מול לקוח או סתם ככה, תיתן במוקדם או במאוחר את אותותיה. היא עלולה לגרום לכאבי גב תחתון, לכאבי גב עליון ולכאבי צוואר והיא עלולה לגרום ללא מעט נזקים ככל שיעבור הזמן. בשביל להפחית את הסיכויים לפגיעות מעין אלו, בשביל להקטין את הנזקים לגוף או למנוע אותם לגמרי, חשוב להתאבזר בכסא משרדי אורטופדי. נכון, הוא יעלה כסף וסביר להניח שיותר מכסא רגיל. אך הוא יהיה בריא יותר וגם יאפשר עבודה רציפה יותר ויעילה יותר עם ריכוז גבוה יותר, פחות עצבנות ופחות עייפות.

הכי חשוב – תמיכה לגב

בישיבה רציפה וארוכה, מי שמתאמץ בעיקר הוא הגב. תמיכה לגב היא קריטית והיא צריכה להיות בכמה שיותר אופנים, וכסא אורטופדי אמור לתת את המענה לכך. בבחירת כסא משרדי אורטופדי צריך קודם כל לוודא שיש מספיק שטח לשבת והוא מספיק מרווח, מכיוון שככל שהגוף יהיה יותר על הכסא כך העומס על הגב יפחת. בנוסף, תמיכה לגב היא גם פועל יוצא של המשענת וכסא אורטופדי אמור להיות עם קימור שתומך בשקע שבאזור החוליות שבמותניים.

איכות הרשת

עוד פרמטר שיש לבחון בבחירת כסא אורטופדי הוא איכות הרשת. כדאי לבחור רשת מבד  נושם ומונע הזעה שיהיה נוח ונעים לשבת עליו לאורך זמן.

אפשרות לכוונון

האפשרות לכוונון מתייחסת לגובה הכיסא אך לא רק. חשוב שניתן יהיה לכוון את הגובה על ידי מנגנון פנאומטי אך רצוי שגם ניתן יהיה לכוון את משענת הגב בהתאם לנוחות.

משענות לידיים

עוד פרמטר חשוב לבחירת כסא משרדי אורטופדי הוא משענות היד. אלו צריכות להיות גם כן משענות מתכווננות שניתן להתאים למשתמש מכיוון שבמשך הזמן הידיים מתעייפות והשרירים במאמץ יתר, ומשענות יד איכותיות מחלקות את העומס הזה גם על הזרועות והכתפיים.

אם יש לכם משרד או אם אתם עובדים במשרד, אל תוותרו על כסא משרדי אורטופדי. כשתתחילו לעשות בו שימוש, תבינו את ההבדל ולא תבינו איך הסתדרתם עד עכשיו בלעדיו.

Gendia

4,165 ₪

LII

1475 ₪

Skaet בר

2176 ₪

מהי ארגונומיה?ארגונומיה משרדית הינה התאמה של סביבת המשרד, עבורך, בעיקר בעבודה מול מחשב, כדי לשמור על בריאותך ללא מוצרים ארגונומים אנחנו חשופים לפגיעות גופניות, מרמה קלה הגורמת כאב והעדרות מהעבודה ועד מחלות כרוניות כולל לחץ דם, לב וסכרת. הסיבה היא שכמו רבים גם אתם מבלים זמן ממושך מול המחשב במהלך שעות העבודה. 

גם את שעות הפנאי, אנו מבלים בישיבה על הספה, מול הטלויזיה או מסכים אחרים. רופאים אומרים שישיבה מעל 9 שעות ביום היא קטלנית. אנו יושבים בממוצע 9.3 שעות ביום…הפתרון מורכב מישיבה נכונה כאשר יושבים
ושילוב עם עמידה כדי לצמצם את שעות הישיבה ל-3 בלבד. שינוי שיכול להיות מתורגם לשנתיים נוספות בחיים!

כסא מנהלים אורטופדי

כל אחד צריך כסא איכותי, בין אם הוא העובד הפשוט ביותר ובין אם הוא המנהל הבכיר ביותר. כסא איכותי ונוח לישיבה יהיה כסא בריא יותר וימנע בעיות בריאות שונות ובנוסף, הוא יהיה כסא שכיף לשבת עליו, כסא שתורם לפרודוקטיביות ולעשייה. כסאות לא נוחים אלו כסאות שגורמים לקימה מהם בתדירות גבוהה, לעצבנות ולעייפות ייתר ובסופו של דבר פוגעים בתפוקה של העבודה. אם אתם מחפשים כסא מנהלים הנה כמה דברים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת, כמה פרמטרים שאתם חייבים לקחת בחשבון.

תמיכה לגב

מנהל כמו כל עובד ואולי אף יותר מזה, עלול לסבול מכאבי גב בשל ישיבה של שעות ארוכות מול המחשב, בישיבות או בכל סיטואציה אחרת. כסא מנהלים אורטופדי חייב שתהיה בו תמיכה לגב, תמיכה שיכולה להגיע בצורת קימור של משענת הגב שתהיה צמודה לגב של היושב.

הידיות

ידיות הכסא  מאפשרות לזרועות לנוח עליהן ומפחיתות את העומס. חובה לבחור בכסא עם משענות יד וחשוב שמשענות היד הללו יוכלו להיכנס מתחת לשולחן בשביל ישיבה נכונה ויציבה.

תוספות

כסא מנהלים אורטופדי יכול להיות גם עם תוספות מעבר למקובל. הוא יכול להיות עם משענת ראש אשר תחזיק אותו ותתמוך בו כך ששרירי הצוואר יעבדו קשה פחות. אם הכסא גבוה מעט והמנהל לא מגיע עם הרגליים לרצפה, אפשר לשים הדום מתחת לרגליו. כסא מנהלים צריך להיות גם מבד נושם, בד מאוורר שימנע הזעה ואי נוחות בישיבה על הכסא.

כסא אורטופדי מעוצב

כסא המנהלים צריך להיות מעט שונה מהכסאות של העובדים. הוא אמור לשדר סטטוס מסוים, אמור לשדר משהו אחר שאינו דומה לשאר. כיום יש אין סוף סוגים של כסאות מנהלים מהם ניתן לבחור, כסאות בדגמים שונים, בעיצובים שונים, בצבעים שונים ובגדלים שונים. היום אין שום בעיה לשלב בין מראה יפה ומכובד לבין נוחות בעבודה, עבודה פרודוקטיבית יותר ואיכותית יותר. המנהל של היום מבלה שעות רבות במשרד, שעות שאת רובן הוא יעשה בישיבה וצריך  לדאוג שהישיבה הזו תהיה בריאה, שהיא תהיה נוחה ושתסייע לו לעשות את עבודתו.

לא משנה מה התקציב שלכם, אתם יכולים למצוא כסא מנהלים אורתופדי שיענה על הדרישות ובעיקר, שימנע בעיות בריאות אצל מי שיושב עליו.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות