כסאות משרדיים

אם יש לכם משרד או אם אתם עומדים לפתוח אחד זה, אם אתם עובדים בו לבד או שיש לכם עובדים שעובדים איתכם, אתם חייבים לאבזר אותו כמו שצריך. משרד אמור להיות מזמין ויפה אך לא פחות חשוב מכך, אמור להיות נוח ופונקציונאלי. בבואכם לרהט את המשרד שלכם יש לכם לא מעט פרטים שאתם אמורים לרכוש ואחד החשובים שבהם הוא הכסא. כסאות משרדיים איכותיים ונוחים קשורים בקשר ישיר להצלחת המשרד. הם צריכים לתת מענה ארגונומי ועיצובי וצריכים בעיקר להיות נוחים לעבודה. היום, עבודה על כסאות משרדיים ובעיקר עבודה מול מחשב היא עבודה רציפה שיכולה להמשך שעות רבות.

למה אתם חייבים להשקיע בכסאות

גם אם אתם עובדים לבד במשרד ובעיקר אם יש לכם עוד עובדים, אתם צריכים כסאות משרדיים איכותיים. כסא שאינו נוח הוא כסא שלא מוסיף מוטיבציה לעבודה ואי נוחות גוררת עימה עצבנות, עייפות, אי שקט וגם לא מעט כאבים. אתם חייבים את זה לעובדים שלכם, אתם חייבים לדאוג להם לתנאים טובים ובעיקר אנושיים ואתם חייבים את זה גם לעצמכם. אם לא תדאגו לכסאות איכותיים יעילות העבודה תפחת, העובדים יהיו פחות מרוצים ויותר ממורמרים ואתם אלו שתשלמו על כך. אז איך אפשר לבחור כסאות משרדיים איכותיים? על מה צריך לתת את הדעת? אילו דגשים חשובים בבחירת כסאות כאלו? הנה כמה טיפים שכדאי לדעת.

טיפים לבחירת כסאות משרדיים

  • התאמת גובה – לכל עובד יש את הגובה שלו ובשביל לעבוד בצורה נוחה צריך לעבוד עם הגובה המתאים. עובדים גם מחליפים ביניהם מקומות ישיבה וחשוב שמנגנון הכוונון של הגובה יהיה פנאומטי. הוא צריך להיות כזה שנוח לשנות ולעשות את זה במהירות, וצריך להיות עם טווח רחב מספיק שמצד אחד גם העובד הגבוה ביותר יוכל להשתמש בו ומצד שני העובד הנמוך ביותר יוכל לשבת בו כשהרגליים שלו נוגעות ברצפה. לבעיה האחרונה יש פתרון נוסף והוא מדרגה שעליה מניחים את הרגליים.
  • גלגלים – תזוזה במהלך העבודה היא מתכון לבריאות. אתם רוצים לעודד את העובדים שלכם שיזוזו ורוצים שיהיה להם גם נוח להסתובב האחד לשני. בדיוק בגלל זה כדאי לבחור בכסאות עם גלגלים.
  • בד או רשת? – יש אפשרות למושב מבד שעוטף ספוג וחשוב שהוא יהיה קשיח בכדי שהוא יחזיק מעמד זמן רב, וחשוב לוודא שהבד הוא בד נושם. כשמדובר על רשת, ההתאמה תהיה מהירה יותר והמושב יהיה מאוורר יותר.
  • כוונון המשענת – גם המשענת צריכה להיות כזו שניתן לכוונן בקלות. חשוב שתהיה את האופציה להתאים את זווית הישיבה.

התאמת כסאות משרדיים איכותיים ובחירה נכונה יכולה לעשות פלאים למשרד שלכם. הוא יהיה פרודוקטיבי יותר והעובדים בו ירגישו נוח יותר וכמובן גם ייעדרו פחות מהעבודה בשל כאבי גב. בסופו של דבר כולם מרוויחים מזה.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות